16 Oca 2014

Sevecek Biri | Addison Moore [Ön Okuma+Çekiliş]


Merhabalar!
Bugün değişik bir yayınla karşınızdayım. Birkaç blogger arkadaşımla bu ay Aspendos'tan çıkan üç kitap için Ön Okuma paylaşalım dedik ama bu paylaşımları değişik bir şekilde sunarak hem eğlenelim hem de sizlere bu kitaplardan 1 tane hediye edelim istedik. Etkinlik için benden küçük bir görsel hazırlamamı istediklerinde de ben bu etkinliğe "Ön Okuma Partisi" dedim. Zirâ parti gibi bir eğlence bekliyor sizleri. Aslına bakarsanız beni de.Çünkü kitapları ben de merak ediyorum ve Ön Okuma(lar)nın tamamını görebilmek için sabırsızlanıyorum. Bilhassa SESSİZ İNTİKAM kitabının ön okuması için !
Neyse lafı uzatmadan;
Dün Tuğçe'nin Kitaplığı'nda Aspendos Yayınları'nın yeni kitaplarından, oldukça ilgi gören Addison Moore'nin Sevecek Biri isimli kitabının ön okumasının ilk partisini okudunuz -veyahut daha görmediyseniz hemen aşağıdaki linke tıklayarak ilk partiyi okuyorsunuz- bugün de benim blogumda ön okumanın devamını yani ikinci partisini okuyacaksınız. Sizi meraklandırdığımızı biliyoruz ama aynı şekilde inanın ben bile merak ediyorum, hepimiz ön okumanın bir kısmını aldık ama kimsenin kimsede olan kısımdan haberi yok. Sizin gibi biz de yayınlanan blogda ön okumayı beklemekteyiz XD
Tamam, uzatmadan kitap tanıtımı ve hemen ardından ön okuması ile Sevecek Biri geliyor.

------KİTAP TANITIM-----


Orijinal Adı: Someone to Love
Edisyonu: Sevecek Biri
Bağlı Olduğu Seri: Someone to Love#1
Yazar: Addison Moore
Kitap Dili:Türkçe
Goodreads Puanı: 3,77

Aşka inanmayan iki kişi hayal edebileceklerinin ötesinde mükemmel bir ilişkiyle delicesine âşık olursa ne olur? Tren enkazı. Yirmi yaşındaki Kendall Jordan, ülkenin bir ucundan Garrison Üniversitesine nakil olduğunda, aradığı son şey, tek gecelik bir ilişkidir. Maalesef muhteşem Cruise Elton’ın istediği de tam budur.
Kendall, aşkın uzun sürmeyen bir yanılsama olduğunu fark edeli çok olmuştur ve Cruise da onunla hemfikirdir. Ancak yine de içten içe Cruise’u yalnızca kendisi için isteyince Kendall, ‘avcıyı avlamak’ için rastgele bir plana kalkışır ve Garrison Üniversitesinin zamparası Cruise’dan, ona kendisinin dişi versiyonu olmasını öğretmesini ister.
Gerçek duygular ortaya çıkmaya başlayınca, başladıkları oyun karmaşık bir hâl alır. Birbirlerinde sevecek birini keşfetmeye başlamalarıyla, Kendall’la Cruise, kendilerini aşk adına bildikleri her şeyi sorgularken bulurlar.

Sevecek Biri kitabının Ön Okumasını okumaya başlamadan önce ön okumanın ilk partisine ulaşmak için;


linkine tıklayarak ilk partiyi okuyunuz.

***

“Adım Kendall,” diye tekrarladım elini bırakmadan önce nasıl hissettirdiğini unutmamak için başparmağımla eklemlerine dokunurken. “O tip” kızlardan biri olmayı çok isterdim. Eğer onlardan biri olacaksam, o akşam bu akşam olacaktı.

“Bana daha çok Kenny gibi göründün. Sevimli ve neşeli.” Beysbol şapkasını kaldırıp koyu sarı, dalgalı saçlarını ortaya çıkardıktan sonra tekrar yerine yerleştirdi. Tişörtü granit gibi sert kaslarını gözler önüne serercesine yanık teninden yukarı doğru kayarken,
parmaklarımı erotik bir kabartma yazıyı okumaya çalışır gibi üzerinde gezdirme dürtüsüne karşı koymaya çabalıyordum.

Benden ne istediğini bilmiyordum. Ortak alana doluşmuş insanlara zerre kadar aldırmadan, onunla uygunsuz davranışlarda bulunmaya hazır en azından altı kız vardı. Bense konu erkeklere geldiğinde hâlâ garip bakışmalar aşamasındaydım. Şüphesiz ki
öğrenci birliklerinin partilerinde tek gecelik ilişkiler yaşamak için mezun olmamıştım.

Topuklarımı zeminde hareket ettirdim. Belki de ona devam etme isteğini veren, ince topuklu seksi ayakkabılarımdı. 

“Garrison’a mı gidiyorsun?” Sodasından bir yudum aldı. Bira içmiyor oluşu biraz şaşırtıcı ama hoş bir değişiklik olmuştu. Gerçi muhtemelen yanıma gelmeden önce kuvvetli bir şeyler devirmişti. 

“Yeni geldim.” Onda bir ereksiyon başlatma ihtimalini ortadan kaldırmak için başka tarafa döndüm ama tekrar görüş alanıma giriverdi. “Bak…” diye iç geçirdim. “Ben aslında Pennington ile nişanlıyım.” Gecenin geri kalanında cinsel saldırıda bulunacak başka birini bulması umuduyla üzülerek, gerçekleri çarpıtma yoluna gitmiştim.

Neredeyse içeceğiyle boğuluyordu. “Gerçekten mi?” Yalan söylediğimi biliyormuş gibi suratında bir kulağından diğerine kadar kocaman bir sırıtış peydahlandı.

“Gerçekten. Annelerimiz her şeyi daha biz on iki yaşındayken ayarlamıştı.” Pen ile ilk defa geçen hafta sanal ortamda tanıştığımdan bahsetmedim. “O oldukça hoş biri.” Bir eşeğin kıçı kadar hoş birisiydi ama bu Cruise Elton’ı zerre kadar ilgilendirmezdi. Kaldı ki cinsel katliamına hazır taze etmişim gibi kendini beğenmiş bakışlarından hiç hoşlanmamıştım.

“Nişanlanmış olman çok kötü,” derken arkasından geçenlerin ittirmesiyle daha da yakınlaşmıştı. Kokusu güçlü bir çift kol misali bedenime dolanırken vücudundan yayılan sıcaklığın beni bir palto gibi sardığını hissettim.

Bir savunma oyuncusu, elindeki fıçıyla Kızıl Deniz mucizesi gibi kalabalığı yararak hızla odanın ortasına ilerliyordu. İnsan dalgası Cruise’u bana doğru ittirdiği için duvara öyle bir yanaşmıştık ki demirden karın kasları aramızda mesafe bırakmayacak kadar benimkilere yaslanmıştı. Kasıkları, uyluğuma baskı yapan fark edilir bir çıkıntıyla kasıklarıma yapışmıştı.
Cruise dikkatli bakışlarını yüz hatlarımda dolaştırıyordu. Dudakları istemsizce aralanmıştı. Gözlerimiz birbirine kilitlendiğinde ikimiz de bu davetkâr duruşumuzu bozmadık.

Müzik sustuğunda köşedeki birkaç kız hoparlörlerden yankılanmaya başlayan Noel ilahisine eşlik etmeye başladı.

Cruise dünyevi olamayacak kadar beyaz dişleriyle alt dudağını sıyırıp geçti. “İlk görüşte aşka inanır mısın, Kenny?”


---ÇEKİLİŞ---

Ve diğer kitaplar, diğer günler… kısacası program!!!
Secevek Biri – Addison Moore | 15 – 19 Ocak
1.Gün: Tuğçe’nin Kitapligi
2.Gün: Anime ve Kitap Sever
3.Gün: Yorum Durağım
4. Gün: Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi
5.Gün: Kördüğüm Hayaller
Sessiz İntikam – Laura Landon | 16 – 20 Ocak
1.Gün: Tuğçe’nin Kitapligi
2.Gün: Anime ve Kitap Sever
3.Gün: Yorum Durağım
4. Gün: Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi
5.Gün: Kördüğüm Hayaller
Mabet – Sara Fine  | 17 – 21 Ocak
1.Gün: Tuğçe’nin Kitapligi
2.Gün: Yorum Durağım
3.Gün: Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi
4. Gün: Anime ve Kitap Sever
5.Gün: Kördüğüm Hayaller

7 yorum:

 1. Duygu Pınar16 Ocak 2014 15:40

  Okumak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. YasemiNurgül Yiğit16 Ocak 2014 18:12

  Bloglovinde Yaseminjesss adıyla takipteyim : http://www.bloglovin.com/krsygt  Katıldım :)

  YanıtlaSil
 3. Sümeyra Kalafat16 Ocak 2014 20:06

  Ah bir çıksa... Ne güzel olurdu. (:

  YanıtlaSil
 4. Merhaba. Ata Tercume Yasemin Çiftlik olarak takipteyim. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, Ada Yıldız olarak takipteyim.

  YanıtlaSil
 6. herkese bol şans

  YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkür ederim.

SOSYAL AĞLAR

Facebook Twitter Google Plus Email Pinterest

Google+ Badge

GÜNDEMDEKİLER

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Takip et

Öne Çıkan Yayın

YOLUM AŞKA DÜŞTÜ | MERAL KIR [Kitap Yorumu]

Bir daha dünyaya gelirse âşık olacağı adamı insan ırkından seçmeye karar veren şaşkın akademisyen Sena Tekin ve önce Sena’yı öpüp sonra, &...

Ne Okuyorum?

Ne Okuyorum?
KARANTİNA - BEYZA ALKOÇ

İZLENEN ANİME

SEVİLESİLER

Obsession||Hunter

GÖZDELER *-*

Leo Hathaways Fan
OPAL|| Jennifer L. Armentrout

Fırsatçı|| Fanbar
Kolay|Tamara Webber Fanbar
Elit||Kiera Cass
Aynı Yıldızın Altında|| John Green
Tatlı Düşman || Heather Snow

Sayfa Görüntüleme Sayısı

INSTAGRAMDA BEN!

Copyright © Anime ve Kitap Sever | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes - Published By Gooyaabi Templates | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com